Portfolio

Portfolio

Jūsu portfolio (individuālas un pāru fotosesijas) studijā un izbraukumā. Fotogrāfijas sev un draugiem par piemiņu, dāvanai, prezentācijai vai darba pieteikumam.

Portfolio cenas

Studijā - sākot no 85 €

Pirms sesijas svarīgi ir izrunāt, kam fotosesijas laika tapušās bildes būs paredzētas (sev par piemiņu, dāvana mammai, draugam... vai prezentācijai, darba pieteikumam u.t.t.). Tas noteiks gan fotosesijas stilu, gan pozu dažādību. Man būs vieglāk ieteikt, ko izvēlēties no apģērbiem, vai ir nepieciešams profesionāls meikaps pirms sesijas ( jārēķinās, ka tas paaugstina fotosesijas cenu, bet ļoti bieži esmu saskārusies ar to, ka tas nav bijis nepieciešams, brīžiem pat kļūda. Piemēram, fotografējoties darba pieteikumam, pārmērīgi cītīgi uzlikts meikaps var biedēt nākamo darba devēju).

Mēs katru bildi, pirms to atdodam klientam, apstrādājam Photoshop programmā - par mazu pumpiņu, vai krunciņām nav jāuztraucas.

Ideālas fotosesijas laikā parasti top fotogrāfijas ar dažādiem apģērbiem un foniem. No pieredzes zinu, ka ne katrs uzreiz var atbrīvoties kameras priekšā, tāpēc neuztraucieties - jums nav jābūt modeļiem un jāuztraucas par pozām, kur rokas turēt, kā stāvēt. No brīža, kad esat izvēlējušies mani par savu fotogrāfu sākas mūsu kopdarbs. Un vienas sesijas laikā parasti top vairāku stilu fotogrāfijas.

Piedāvājam arī individuālas un pāru fotosesijas izbraukumā iepriekš uzklausot klienta vēlmes un izstrādājot - izplānojot maršrutu.

Individuālas foto sesijas arī pāriem. Esmu bildējusi gan individuālas sesijas agrā pavasarī, gan ļoti aukstā ziemas dienā... laikam un vietai nav nozīmes. Vienas sesijas laikā esam paspējuši pabūt gan mežā, gan jūras krastā, gan fotografējušies CINEVILLĀ.

Uzklausot klienta vēlmes sastādu maršrutu. Kopā ar pārbraucieniem vēlamās fotosesijas ilgums ir 5 stundas un tad jau Jūs un arī fotogrāfs būs saguris.

Iepriekš pakonsultēšu kādu apģērbu un aksesuārus izvēlēties konkrētā gadalaikā un vietā.

 Ja vēlaties bildēties mežā, vai pļavā tad rīta un vakara gaisma būs pateicīgāka – interesantāka. 

Back to Top