Kāzu foto studijā

Kāzu foto studijā

Kāzu foto salonā un kāzu reportāžas foto visas dienas garumā visām gaumēm. Klasiskas un retro stila, krāsainas un melnbaltas Jūsu dienas fotogrāfijas.

Kāzu foto cenas

Klasiskā kāzu fotosesija studijā - sākot no 85 € 

Kāzu foto izbraukumā līdz 1 stundai - 120 €

Kāzu foto izbraukumā līdz 3 stundām - 250 €

Kāzu foto izbraukumā visas dienas garumā - cena atkarīga no gadalaika, kad rezervējat kāzu datumu, no fotosesijas ilguma, atrašanās vietas (vai kāzu norises vieta ir Latvijā)

Jūs vienmēr varat izvēlēties arī atsevišķas fotogrāfijas studijā, neizvēloties nevienu no sesijām.

No pieredzes zinu, ka ne katrs var atbrīvoties kameras priekšā, tāpēc neuztraucieties - jums nav jābūt modeļiem un jāuztraucas par pozām, kur rokas turēt, kā stāvēt. No brīža, kad esat izvēlējušies mani par savas jaunās ģimenes hronistu sākas mūsu kopdarbs. Studijā iespējams izvēlēties dažādu fotosesiju klāstu: tikai klasiskā stilā veidotas kāzu fotogrāfijas vai klasiskas un retro stila (brūnas) fotogrāfijas. Varbūt vēlaties melnbaltas fotogrāfijas? Vai mūsdienīgas, brīvā stila "mīļbildītes"?

Studijā iesaku izvēlēties fotosesiju, kurā ietilpst vairāku stilu fotogrāfijas, lai pēc vairākiem gadiem aplūkojot savas kāzu fotogrāfijas, tās būtu interesantas un vizuāli baudāmas, neatkarīgi no tā kas tajā brīdi ir modē.

Piedāvājam arī pirms kāzu fotosesijas gan studijā, gan izbraukumā.

Strādāju kopā ar asistentu - tas nozīmē, ka Jūsu kāzu dienā neviens vismazākais sīkums netiks palaists garām, nokavēts vai neiemūžināts. Vienmēr tiekoties pirms kāzām izrunājam gan kāzu maršrutu, gan katra pāra individuālās vēlmes. Katram pārim, kurš izvēlējies mūs par savas kāzu dienas fotogrāfu - pirms kāzu fotosesija studijā ir par brīvu. Tad arī izrunājam gan jaunā pāra vēlmes kāzu dienā, gan pamācamies pozēt un atbrīvoties kameras priekšā... Ir kāzas, kad iesaku izbraukt kāzu maršrutu pāris dienas pirms kazām, lai kāzu dienā tieši pozētās uzstādījumu smukumbildes noritētu bez aizķeršanās, tā ietaupot laiku kāzu dienā.

Pēdējā gada laikā esmu ievērojusi, ka īpaši populāras ir DĀVANU KARTES – studijas fotosesijām.

Uzklausot klienta vēlmes ieteiksim un izstrādāsim fotosesijas maršrutu pilsētā (piemēram, Rīgā) vai brīvā dabā (Rīgas apkaimē). Ārpus Rīgas + jārēķina ceļa izdevumi (degviela).

Back to Top