Izbraukuma foto

Izbraukuma foto

Piedāvājam izbraukuma fotogrāfu gan individuālai sesijai, gan reportāžai pasākumā.

Izbraukuma foto cenas

Sākot no 50 €

Izbraukuma cena atkarīga no gadalaika, vietas, attāluma un laika cik ilgi strādāsim.

 

Individuālas sesijas

Ģimenei, pāriem, pirmskāzu fotosesijas, jubilejas, kāzu gadadienas un vienkārši individuāls portfolio.

Uzklausīsim jūsu vēlmes, kāda stila un rakstura fotogrāfijas vēlaties, varbūt jums ir kāda mīļa iecienīta vieta, kur vēlaties fotografēties. Ja nē, nepārdzīvojiet, palīdzēsim un ieteiksim gan vietu KUR, gan kādus aksesuārus, kāda stila apģērbu izvēlēties un cik daudz laika aizņems jūsu izvēlētā sesija.

Uzklausot klienta vēlmes, sastādu maršrutu. Kopā ar pārbraucieniem vēlamās fotosesijas ilgums ir 5 stundas un tad jau Jūs un arī fotogrāfs būs saguris.

Mums jāizrunā viss līdz sīkumam, piemēram,  ja vēlaties fotogrāfijas dāvināt - kam dāvana domāta (vecākiem, omei vai draugam), Ja fotogrāfiju vēlaties viesistabā pie sienas lielā formātā, ne mazsvarīgs ir telpas interjers... un lai fotogrāfija iekļautos, saaugtu ar telpu, kurā domāta. STILAM ir nozīme!

It kā sīkumi, bet tieši tā ir atslēga labam rezultātam!

Izbraukuma cena atkarīga no gadalaika, vietas, attāluma un laika cik ilgi strādāsim un ko vēlēsieties saņemt – apstrādātus failus ierakstītus DVD vai arī „slideshow”, vai arī drukātas fotogrāfijas?

Piemēram, 2 bērnu ģimenes sesija līdz 2 stundām Brīvdabas muzejā septembrī ar apstrādātiem un ierakstītiem failiem apdrukātā DVD diskā ar individuāli noformētu vāku ģimenei izmaksāja 120 €.

Reportāžas foto pasākumos

Vai tie būtu sporta svētki, konference, svinīgs pasākums, vai izlaidums... jubilejas svinības vai oficiāla sveikšana. Cena sākot no 50 €

Izbraukuma foto studija

Piedāvājam izbraukuma foto studijas pakalpojumus – izvēlē 6 dažādi auduma foni, aksesuāri. Pieskaņosim fotogrāfiju stilu pasākuma tematikai, mūsu mākslinieks speciāli izstrādās rāmi (faila vai jau izdrukātas fotogrāfijas paspartū)  pasākuma tematikai.  Tieši mēs aizsākām izbraukuma salonu modi, ja tā var teikt, jau tālajā 1999 gadā. Esam strādājuši gan pilīs, gan muižās, biedrību namos, brīvā dabā un pat Prezidenta pilī 18.novembrī. Ar ko mūsu izbraukuma salons atšķiras no plašā piedāvājumu klāsta? Laikam jau ar to pašu, ko piedāvājam studijā uz vietas - kvalitatīvu-profesionālu studijas fotogrāfiju ... lai kādas tematikas pasākums tas būtu. Māžoties, lēkāt... mēles viens otram rādīt un vārtīties pa grīdu nav mūsu stila salons ...

Piedāvājam fotogrāfijas drukātā veidā arī pasākuma norises vietā.

Cena atkarīga no pasākuma vietas, laika un protams gadalaika.

 

 

Back to Top