Grupas un dokum. foto

Grupas un dokum. foto

Grupas foto gan studijā (līdz 30 cilvēkiem), gan izbraukumā – brīvā dabā, ofisā vai pilsētvidē. Uzņēmuma kopbilde ar datorsalikumu uz klienta izvēlēta fona. Foto dokumentiem.

Grupas foto cenas

Izbraukumā (atkarībā no cilvēku daudzuma un vietas izvēles) - sākot no 85 € 

Grupas foto tāpat kā portretu foto iedalās vairākās kategorijās. Piedāvājam prezentācijas (oficiālu) grupas foto, kā arī tematiskās grupas foto un, protams, neformālas - brīvā stila grupas foto.

Esam fotografējuši grupas foto gan Austākai tiesai, gan NATO Samitā Rīgā, ministrijās, armijas vajadzībām, pašvaldībām, konferencēs un kongresos, skolās, privātos uzņēmumos, sporta svētkos un ballītēs. Vairākus gadus sadarbojamies ar Nacionālo teātri fotografējot sezonas atklāšanas kopbildi... laikam vieglāk tomēr būtu uzskaitīt kādas grupas foto neesam bildējuši.

Jums ir vajadzīga uzņēmuma kopbilde? Formāla? Prezentācijai? Vai varbūt vēlaties apsveikt jubilejā uzņēmuma vadītāju ar darbinieku kopbildi? Droši zvaniet, pat ja jums nav ideju ko un kā gribat. Mēs palīdzēsim, ieteiksim  un realizēsim.

Grupas foto cena atkarīga no cilvēku daudzuma un vietas kur grupas foto tiek fotografēts. Maksimālais līdz šim fotografētais vienas grupas cilvēku skaits ir bijis 700 cilvēku.

Dokumentu foto

  • Pasēm, vīzām, 3x4 , 3,5x4,5, apliecībām, studentu kartēm, skolēnu apliecībām.
  • Melnbaltie dokumentu foto Krievijas un Baltkrievijas vīzai un pasēm. Amerikas pasei.
  • Bērnu foto pasēm – ja ziniet, ka jūsu bērns ir bailīgs, nedrošs, ierēķiniet laiku, ko pavadīsiet pie fotogrāfa, kamēr mazais pierod. Jo uz pases nederēs raudošs vai aizmidzis bērns.
  • Zīdaiņu dokumentu foto, zīdaiņu foto pasēm

Fotografējoties dokumentiem iepriekš nav jāpierakstās.

Back to Top