Ģimenes un kristību foto

Ģimenes un kristību foto

Ģimenes un kristību fotosesijas fotostudijā Rīgas centrā vai izbraukumā pie Jums mājās vai kur citur Latvijā.

Fotosesijas laikā parasti top vairāku stilu fotogrāfijas ar devīzi "no klasikas līdz mūsdienām".

Ģimenes un kristību foto cenas

Studijā viena bērniņa ģimenes sesija - sākot no 85 €

Pie klienta mājās vai brīvā dabā (līdz 1h 30 min.) - sākot no 150 €

Kristību foto cenas

Studijā - sākot no 85 €

Izbraukumā baznīcā - sākot no 120 €

Ģimenes foto

Viss atkarīgs no Jūsu vēlmēm, cik daudz vēlaties bildēties un ko vēlaties saņemt pēc sesijas. Noteikti jāņem vērā, ja sesijā piedalās mazi bērni, tad viņi ir tie, kuri nosaka sesijas raksturu, stilu un ilgumu.

No pieredzes zinu, ka ne katrs var atbrīvoties kameras priekšā, tāpēc neuztraucieties - jums nav jābūt modeļiem un jāuztraucas par pozām, kur rokas turēt kā stāvēt. No brīža, kad esat izvēlējušies mani par savas ģimenes hronistu sākas mūsu kopdarbs. Un vienas sesijas laikā parasti top vairāku stilu fotogrāfijas ar devīzi "no klasikas līdz mūsdienām".

Viena bērniņa ģimenes fotosesijā ietilpst atsevišķas bildes bērniņam vienam (ar pārģērbšanos dažādos stilos) un fotogrāfijas kopā ar vecākiem klasiskā stilā, kā arī mūsdienīgākas mīļbildītes. Protams, arī apģērbs ievieš savas korekcijas un, ja vecāki ir klasiski ģērbti, tad brīvā stila fotogrāfiju vietā piedāvāju retro bildes.  

Vecākiem vajadzētu padomāt par to kas mugurā, ne vienmēr ikdienas apģērbs ir piemērots ģimenes arhīva veidošanai fotostudijā (bildējoties mājās – jā, arī izbraukumā brīvā dabā). Ja studijā vēlaties brīvākas, netradicionālākas bildes, varbūt mammai nevajadzētu izvēlēties vakarkleitu un tētim uzvalku.

Kā jums liekas, vai vizuāli būtu baudāma fotogrāfija, kurā meitiņai vasarīga kleitiņa ar lencītēm, mammai melna samta vakarkleita ar garām piedurknēm un tētim džinsu jaka un saburzīts T krekls?

IR TIK DAUDZ IETEIKUMU - visus nemaz nevar uzskaitīt... un tos, pierakstoties pie mums studijā, mēs katram klientam izstāstīsim... ieteiksim, kā labāk un kam pievērst konkrētā situācijā uzmanību.

Ideālas fotosesijas laikā parasti top fotogrāfijas ar dažādiem apģērbiem un foniem, bet mazulis ir tas, kurš nosaka, cik reizes gribēs pārģērbties, cik daudz vēlēsies smaidīt un bildēties.

Vēl tik jāpiemin, ka esmu pret bērnu fotogrāfiju masveida ievietošanu internetā un manās fotogrāfijās galvenais un primārais vienmēr ir un būs bērns, nevis vide, kurā viņš bildēts, vai koši aksesuāri.

Kristību foto

Kristību fotogrāfijas ir ļoti īpašas. Tās ir trešās pēc svarīguma ģimenes albumā. Tā ir diena, kad savai atvasei esat izvēlējušies otru mammu un tēti.

Es pati esmu ļoti bagāta krustmāte - man ir četri krustdēli un meitiņa "peciņa" un vienam no krustdēliem jau pašam ir dēls.

Cik šī diena ir svarīga jums un cik svarīgas ir fotogrāfijas, atkarīgs no jums pašiem. Piedāvājam fotogrāfu gan izbraukumā baznīcā, gan gaidīsim jūs studijā.

Studijas kristību fotosesijas laikā parasti top fotogrāfijas uz dažādiem foniem, bet Jums jārēķinās, ka mazulis jau var būt saguris pēc baznīcas un mūsu vēlmes var nesaskanēt ar mazuļa vēlmi smaidīt uz visām bildēm. Kuriozu studijā tieši kristību fotosesijās ir bijis ļoti daudz, piemēram, uzdāvinot divgadniekam  šūpuļzirdziņu, pat mašīnā braucot uz studiju, viņš nebija no tā dabūjams nost... un protams studijā arī J.

Kristību fotosesijā studijā mēs simboliski esam iekļāvusi fotogrāfijas kristāmam bērniņam vienam pašam, kopā ar vecākiem, kopā ar krustvecākiem un, protams, fotogrāfiju ar viesiem - līdz 10 cilvēkiem. Bet jūs vienmēr varat izvēlēties atsevišķas fotogrāfijas vai papildus fotogrāfijas.

Manās fotogrāfijās galvenais un primārais vienmēr ir bērns, nevis vide, kurā viņš bildēts, vai aksesuāri.

Vēl tik jāpiemin, ka esmu pret bērnu fotogrāfiju masveida izvietošanu internetā.

Back to Top