FotoRobs

FotoRobs

Fotobanka/mikrostoks - kvalitatīvas ilustratīvās fotogrāfijas

Cenas

RF standarta licence - sākot no 3 €

RF paplašinātā licence - sākot no 50 €

Mūsu fotogrāfiju izdruka - sākot no 5 €

Jūsu fotogrāfiju izdruka - sākot no 0,25 €

Suvenīru apdruka - sākot no 5 €

Fotostudijas “Linda” komandai klienti jau vairākus gadus vaicāja pēc kvalitatīvām ilustratīvām fotogrāfijām - dabas skatiem un Latvijas dabas ainavām, Rīgas fotogrāfijām, cilvēku un dzīvnieku fotogrāfijām, kā arī priekšmetu un fonu fotogrāfijām.

Līdz šim šādas fotogrāfijas piedāvājām ārzemju fotobankām jeb mikrostokiem, bet ideja par savu fotobanku gaisā virmoja jau sen. Ar mūsu laboratorijas vadītāja un operatora Roberta gādību un neatlaidību beidzot varam piedāvāt mūsu pašu, Latvijas fotobanku/mikrostoku ar plašu ilustratīvo attēlu klāstu, kurš tiks papildināts katru nedēļu.

Atšķirībā no līdzīgiem projektiem, mūsu fotobanka ir vienkārša un ērti lietojama, saprotama ikvienam. Ar to operatīvi, dažu minūšu laikā Jūs varat iegūt savā īpašumā nepieciešamo fotogrāfiju, izvēloties gan vajadzīgo izmēru, gan izšķirtspēju, kā arī varat pasūtīt apdruku uz suvenīriem vai arī to izdrukāt un, protams, arī operatīvi veikt maksājumu.

Mēs plānojam piedāvāt klientiem profesionālu fotogrāfu darbus, kuri atšķiras gan sižetiski, gan saturiski.

 

FotoRobs piedāvājums

Piedāvājam iegādāties fotogrāfijas šādās kategorijās: Abstrakts, Aktivitātes, Arhitektūra un interjers, Augļi un dārzeņi, Bizness, Cilvēki, Daba, Dzīvnieki, Ēdieni un dzērieni, Foni un faktūras, Lauksaimniecība, Pilsētas un valstis, Priekšmeti, Skaistums un mode, Svētki, Transports, Vēsture un piemiņa.

Fotogrāfijas iespējams iegādāties vairākos samzinātos izmēros, kā arī oriģinālā, maksimālā kvalitātē .jpg formātā un izmantot tās atbilstoši izvēlētajai licencei.

 

Fotogrāfiju izmantošanas tiesības (licences)

Fotogrāfijas izmantošanas tiesības ir atkarīgas no iegādātās licences veida. Lai vienkāršotu fotogrāfiju iegādi un tās izmantošanu, mēs piedāvājam tikai viena veida licenci - Royalty Free, kas iedalās divās apakšlicencēs - standarta licencē (Standarta (RF/ST)) un paplašinātajā (Paplašinātā (RF/EX)). Šīs RF apakšlicences atšķiras ar fotogrāfiju izmantošanas nosacījumiem.

Iegādājoties fotogrāfijas ar RF standarta licenci, jūs varat izvēlēties nepieciešamo fotogrāfijas izmēru, kā rezultātā būs atšķirīga tās cena. Savukārt, iegādājoties fotogrāfijas ar paplašināto RF licenci Jūs iegūsiet pilna izmēra fotogrāfiju ar atļauju to izmantot komerciāliem mērķiem.

 

Fotogrāfiju izdruka un suvenīru apdruka

FotoRobs piedāvā ne tikai iegādāties mūsu autoru fotogrāfijas, bet īpaši iepatikušās arī izdrukāt uz papīra vai izveidot suvenīrus ar foto apdruku. Izdruku piedāvājam formātos no 20x30 cm līdz pat 60x90 cm. Kā suvenīrus apdrukai Jūs varat izvēlēties nozīmīti, briļļu tīrāmo drāniņu, datorpekles paliktni, krūzīti, puzli un spilvenu.

Izmantojot FotoRobs sistēmu Jūs onlainā varat augšupielādēt un pasūtīt izdrukai un suvenīru apdrukai arī savas fotogrāfijas. Lai izmantotu šo pakalpojumu, Jums ir jāreģistrējas FotoRobs vietnē un savā lietotāja profilā jāizveido sava fotogrāfiju galerija, kurā jāaugšupielādē savas fotogrāfijas un no tās jāpasūta izdruka vai apdruka.

 

Cenas

Fotogrāfiju iegādes cenas ir mainīgas, atkarībā no izvēlētā izmēra un licences.

Izdruku cena atšķiras, atkarībā no tā, vai Jūs pasūtīsiet drukai mūsu autoru fotogrāfju vai savu.

  • Pasūtot izdrukai savas fotogrāfijas, Jums jāmaksā tikai par fotogrāfijas druku.
  • Pasūtot izdukai mūsu autoru fotogrāfijas, cenā ir iekļauta autoratlīdzība fotogrāfam un drukas izmaksas, tāpēc tā ir augstāka.

Suvenīru apdruku cenas ir vienādas, neatkarīgi no tā, vai Jūs pasūtīet apdruku ar savu vai mūsu fotogrāfiju.

 

 

Laipni lūdzam FotoRobs!

reklama fotorobs

Back to Top