Erotiskais foto

Erotiskais foto

Gadu gaitā popularitāti nav zaudējušas studijas erotiskās mākslas bildes, kuras visbiežāk meitenes izvēlas dāvināt draugiem, pasūtot tās lielā formātā vai izdrukājot uz canvas (audekla).

Erotiskā foto cenas

Studijā - sākot no 120 €

Izvēloties šo fotosesiju, iesaku klientam noteikti tikties ar mani vai vismaz sazvanīties personīgi, jo šī sesija no ikdienas klienta prasa lielu uzdrīkstēšanos.

Mums jāizrunā sesijas tēma, raksturs, arī ilgums ir svarīgs. Jāsaskaņo, ko no idejām varu piedāvāt es un ko iesaku ņemt līdz no apģērbiem, kādus aksesuārus labāk izvēlēties.

Ideālas fotosesijas laikā parasti top fotogrāfijas uz dažādiem foniem. No pieredzes zinu, ka ne katrs var atbrīvoties kameras priekšā, tāpēc neuztraucieties - jums nav jābūt modeļiem un jāuztraucas par pozām, kur rokas turēt, kā stāvēt. No brīža, kad esat izvēlējušies mani par savu fotogrāfu sākas mūsu kopdarbs. Un vienas sesijas laikā parasti top vairāku stilu fotogrāfijas.

Gadu gaitā popularitāti nav zaudējušas studijas erotiskās mākslas bildes, kuras visbiežāk meitenes izvēlas dāvināt draugiem, pasūtot tās lielā formātā vai izdrukājot uz canvas (audekla).

Pirms gadu mijas pieprasījums aug un tad bildēju erotiskos kalendārus, protams vienā eksemplārā un idejiski un stilistiski saskaņojot gan mēnešus, gan gadalaikus.

Ja pirms pāris gadiem erotiskās fotosesijas studijā bija populārākas par sesijām izbraukumos, tad tagad meitenes un sievietes labākajos gados izvēles izbraukuma sesiju, kurā iekļauts gan ikdienišķa stila fotogrāfijas par piemiņu, kuras var rādīt gan draudzenēm, gan mammai, gan erotiska rakstura fotogrāfijas.

Ziemā tomēr neieteiktu uzņemt erotiska rakstura fotogrāfijas brīvā dabā, bet tas jau atkarīgs no ļoti daudziem aspektiem. Ja vēlaties bildēties jūras krastā, kad Rīgai tuvās pludmales vasarā ir cilvēku pārpildītas, tad ieteiktu bildēties ļoti agri no rīta. Arī saules rietā jārēķinās ar ziņkārīgiem cilvēkiem. Vai jāizvēlas pludmale tā tālāk no Rīgas. Ja vēlaties bildēties mežā, vai pļavā tad rīta un vakara gaisma būs pateicīgāka – interesantāka.

Katru gadu vismaz 10 pāriem fotografēju erotiska rakstura fotosesijas. Mērķis lielākoties ir viens – mākslinieciska fotogrāfija guļamistabas interjeram. Pirms sesijas noteikti tiekamies un izrunājam vēlamās fotosesijas stilu ( esmu pat lūgusi guļamistabas interjera foto, lai ieteiktu savu redzējumu un ideju).

Pāris gadus atpakaļ mani izvēlējās par kāzu dāvanu. Kā? Jaunais pāris bija strikti pieteicis vedējiem, ka nevēlas mičošanu. Tad nu vedējiem bija radusies visai atraktīva ideja, kuru pirms izrunājām sīkumos, saskaņojām vietu un plkst.24 jaunais pāris bija manā rīcībā. Atraktīvi - nenoliedzami... līgavainis pirmajā brīdī bija šokā, bet, tā kā bildēju tikai mākslinieciskus aktus, tad process bija radošs un interesants abām pusēm.

Protams esmu bildējusi arī pikantākas fotosesijas, gan studijā, gan pie klienta mājās.

Piedāvājam arī individuālas un pāru fotosesijas izbraukumā, iepriekš uzklausot klienta vēlmes un izstrādājot - izplānojot maršrutu.

Vēl tik jāpiemin, ka esmu pret fotogrāfiju masveida ievietošanu internetā un tam ir ļoti daudz pamatojumu. Uz piedāvājumu - ”Bet ja Jūs vēlēsieties, tad Jūsu bildes mēs varam ielikt masveida apskatei” – tad gan parasti man meitenes un dāmas saka – ui,ui... nē, nē! 

Back to Top