Bērnu un zīdaiņu foto

Bērnu un zīdaiņu foto

Bērnu un zīdaiņu fotosesijas studijā, izbraukumā pie dabas vai pie bērna mājās. Pēc desmit gadiem vismīļākās atmiņas, uzlūkojot fotogrāfiju, būs ar savu "lācīti".

Bērnu un zīdaiņu foto cenas

Viena bērna sesija studijā - sākot no 60 €

Viena bērna sesija izbraukumā - sākot no 150 €

Noteikti jāņem vērā, ka bērni ir tie modeļi, kuri nosaka sesijas raksturu, stilu un ilgumu.

Ja ziniet, sava bērna dienas ritmu, pie fotogrāfa studijā pierakstieties laikus, lai jūsu vēlamajā dienā fotostudijā nebūtu palicis viens brīvais laiks, kad mazulim nāks miegs. Vidēji pieraksts ir 2 līdz 3 nedēļas uz priekšu.

Ja vēlaties bērniņu arī pārģērbt, iesaku piedomāt vai viņam tas patiks. Īpaši līdz gada vecumam bērni svešā vietā jūtas neomulīgi un, ja vēl viņus sāks izģērbt!!! - reakcijas var būt dažādas. Piemēram, bērnu dienās es nekad nevelku baltas drēbes, lai bērniņam nebūtu asociācijas ar dakteri. Tādā gadījumā iesaku bērniņu jau mājās apģērbt drēbītēs, kurās vēlaties viņu bildēt un tad, kā "sīpoliņu" pamazām izģērbsim viņu, līdz kamēr mazulis ļausies...

Ja vēlaties šobrīd modīgās fotogrāfijas ar mazuļiem grozos, čemodānos u.t.t., tad  Jums jābūt ļoti pacietīgiem, izturīgiem (tas par mammām un pavisam maziņiem bērniem – līdz 1 mēnesim).

Iesaku līdz paņemt bērna mīļāko mantiņu, lielākam bērniņam grāmatiņu... Jā, studijā mums uz vietas to ir daudz, bet, ticiet man, pēc 10 un vairāk gadiem... vismīļākās atmiņas, uzlūkojot fotogrāfiju, tomēr būs ar SAVU "lācīti".

IR TIK DAUDZ IETEIKUMU - visus nemaz nevar uzskaitīt... un tos, pierakstoties pie mums studijā, mēs katram klientam izstāstīsim... ieteiksim, kā labāk un kam pievērst konkrētā situācijā uzmanību.  

Ideālas fotosesijas laikā parasti top fotogrāfijas ar dažādiem apģērbiem un foniem, bet mazulis ir tas, kurš nosaka cik reizes gribēs pārģērbties, cik daudz vēlēsies smaidīt un bildēties.

Ar bērniem ir tā - 50% bērnu vajag ļaut pierast pie svešas telpas, pie svešas tantes, bet otriem 50% - "kā ar kaķiem" - jābildē, kamēr bērniņš nav pieradis. Jo kad pieradīs, viņš gribēs spēlēties un rotaļāties, skraidīt... darīt visu. tikai ne klausīt tanti, kura cenšas pievērst sev uzmanību.

Vēl tik jāpiemin, ka esmu pret bērnu fotogrāfiju masveida ievietošanu internetā un manās fotogrāfijās galvenais un primārais vienmēr ir bērns, nevis vide, kurā viņš bildēts, vai košie aksesuāri.

Back to Top