Fotopakalpojumi

Fotopakalpojumi

Fotostudija LINDA - prezentācijai un atmiņām :-)

Fotostudijas piedāvājuma klāsts ir neierobežots... Viss atkarīgs no Jūsu vēlmēm. Piedāvājam fotosesijas gan profesionāli aprīkotā studijā Rīgā, gan izbraukumā jebkurā Latvijas vietā.

Piedāvājam gan atsevišķas bildes, gan dažādas fotosesijas visām gaumēm ar devīzi "no klasikas līdz mūsdienām". Cenu klāsts ir atkarīgs no tā, cik daudz vēlaties fotografēties un ko pēc fotografēšanās vēlēsieties saņemt.

Kāzu foto salonā ir liela priekšrocība, Jums nav jāuztraucas par laika apstākļiem un par to, kā stāvēt, kur rokas turēt, to Jums ieteiks fotogrāfs. Darbs studijā ilgst apmēram stundu, protams tas ir atkarīgs no sesijas kādu izvēlēsieties, vai uz studiju brauksiet ar grupu, vai ar vecākiem, vai varbūt tikai ar vedējiem). Studijas kāzu fotogrāfijas ir īpašas... „un apstājās laiks un tā bija mīlestība, jo tikai mīlestības priekšā tas apstājas... ‘’, lai cik ļoti mums visiem patīk fotogrāfijas brīvā dabā, bet tajās vienmēr būs vēl kāds... un tā būs vide – pļava, jūra, mežs... dzirnavas vai pils... STUDIJĀ TIKAI JŪS!

Kāzu reportāžas foto visas dienas garumā līdz 1 naktī vai, piemēram, uz 1 stundu reportāža baznīcā, šobrīd vispopulārākā ir reportāža no ģērbšanās līdz pirmajam valsim, tātad apmēram līdz plkst.20

  • Jaukas un mīļas fotosesijas visai ģimenei gan studijā, gan izbraukumā jūsu vēlamajā vietā.
  • Jūsu bērnu foto sākot no "puncīša" sesijas, kristībām līdz jau mazu un lielu "delveru" fotogrāfijām.
  • Jūsu personisko šarmu atklāsim individuālā fotosesijā, izveidojot Jums skaistāko fotogrāfiju portfolio.
  • Drošākajiem modeļiem un modelēm, arī pāriem piedāvājam izveidot intīmākas mākslas fotogrāfijas - aktus.
  • Tiem, kam svarīgi ir labi izskatīties, mūsu prezentācijas foto piedāvājums būs tieši laikā.
  • Arī dokumentiem nofotografēsim.
  • Jums ir dzīvnieki? Arī tos mēs varam iemūžināt gan vienus pašus, gan kopā ar Jums vai Jūsu bērniem.
  • Un vēl, un vēl un vēl - vai tā būtu reklāma, arhitektūras, grupas kopbilde vai ilustrācija atklātnītei...

Mūsu spēks ir komandas darbā, katrs no komandas locekļiem savu darbu veic pēc vistīrākās sirdsapziņas. Un tikai tad, ja tu mīli savu darbu, tu tajā vari ielikt savu sirdi un panākt vislabāko rezultātu un apmierināt visprasīgākos-vislabākos-visuzticamākos klientus.

MĒS JŪS MĪLAM!

Kāzu foto salonā un kāzu reportāžas foto visas dienas garumā visām gaumēm. Klasiskas un retro stila, krāsainas un melnbaltas Jūsu dienas fotogrāfijas.

Kāzu foto salonā un kāzu reportāžas foto visas dienas garumā visām gaumēm. Klasiskas un retro stila, krāsainas un melnbaltas Jūsu dienas fotogrāfijas.

Manam pirmajam "puncīša" bērniņam nu jau 19 gadi. Šī ir viena no mīļākajām un radošākajām mana darba fotosesijām, turklāt, pieprasītākās ir fotosesijas kopā ar vīru vai fotosesijas brīvā dabā.

Jūsu portfolio (individuālas un pāru fotosesijas) studijā un izbraukumā. Fotogrāfijas sev un draugiem par piemiņu, dāvanai, prezentācijai vai darba pieteikumam.

Ģimenes un kristību fotosesijas fotostudijā Rīgas centrā vai izbraukumā pie Jums mājās vai kur citur Latvijā. Fotosesijas laikā parasti top vairāku stilu fotogrāfijas ar devīzi "no klasikas līdz mūsdienām".

Bērnu un zīdaiņu fotosesijas studijā, izbraukumā pie dabas vai pie bērna mājās. Pēc desmit gadiem vismīļākās atmiņas, uzlūkojot fotogrāfiju, būs ar savu "lācīti".

Piedāvājam izbraukuma fotogrāfu gan individuālai sesijai, gan reportāžai pasākumā.

Portreti Jūsu prezentācijas vajadzībām studijā Rīgā, kā arī izbraukumā visā Latvijā. Iespējams izmantot arī Valsts karogu vai Jūsu uzņēmuma logo.

Grupas foto gan studijā (līdz 30 cilvēkiem), gan izbraukumā – brīvā dabā, ofisā vai pilsētvidē. Uzņēmuma kopbilde ar datorsalikumu uz klienta izvēlēta fona. Foto dokumentiem.

Gadu gaitā popularitāti nav zaudējušas studijas erotiskās mākslas bildes, kuras visbiežāk meitenes izvēlas dāvināt draugiem, pasūtot tās lielā formātā vai izdrukājot uz canvas (audekla).

Dzīvnieku foto - bez saimnieka – oficiālā stājā, pasei vai vienkārši saimniekam piemiņai ar iegūtajiem kausiem. Vai arī dzīvnieka foto ar saimnieku, vai pareizāk būtu - ģimenes foto ar savu…

Reklāmas foto ļoti svarīga ir ideja un mērķauditorija kurai reklamējamais produkts vai priekšmets domāts.

Fotobanka/mikrostoks - kvalitatīvas ilustratīvās fotogrāfijas
Back to Top