Fotogrāfiju izdruka

Fotogrāfiju izdruka

Izgatavojam dažāda izmēra un formāta fotogrāfijas no visa veida datu nesējiem, izmantojot Epson fotolaboratoriju un augstākās kvalitātes izejmateriālus.

Minimālā pasūtījuma summa

1.00 €

Izgatavojam dažāda izmēra un formāta krāsainās un melnbaltās fotogrāfijas no visa veida datu nesējiem (dažādas atmiņas kartes, USB Flash atmiņas, disketes, CD, DVD utt.), krāsu un melnbaltajiem negatīviem, diapozitīviem, APS filmām, fotogrāfijām utt.

Kopš 2014. gada fotolaboratorijā strādājam ar EpsonSurelab printeri - šobrīd vienīgo Latvijā.

Strādājam tikai ar Epson printeriem un Epson fotolaboratoriju. Izmantojam tikai Epson un augstākās kvalitātes izejmateriālus.

Fotogrāfijas izgatavojam uz pusmatēta (satīns), matēta, glancēta un tekstūras papīriem.

Bilžu cenas jau ir līdzīgas ķīmisko fotolaboratoriju bilžu cenām.

 

Lai Jūsu fotogrāfijas operatīvāk varētu izgatavot, Jūsu ērtībām piedāvājam fotogrāfiju augšupielādi, izmantojot mūsu online pasūtījuma servisu fotorobs.fotostudija.lv

  • Lai augšupielādētu fotogrāfijas, Jums jābūt reģistrētam fotoservisa sistēmas lietotājam.
  • Reģistrāciju var veikt fotoservisa sistēmā

Ja vēlaties fotogrāfijas pasūtīt vienkāršotā veidā, izmantojot fotostudijas failu apmaiņas vietni "mākonī" cloud.fotostudija.lv, tad nosūtiet savu vārdu un uzvārdu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  • Problēmu gadījumā sazinieties ar Robertu pa tālruni 29295025
Back to Top