Fotolaboratorija

Fotolaboratorija

Piedāvājam plaša klāsta fotolaboratorijas pakalpojumus sākot no fotogrāfiju izdrukām no jebkāda datu nesēja, lielformāta fotogrāfijām līdz apdrukātu suvenīru izgatavošanai.

Kopš 2014. gada fotolaboratorijā strādājam ar Epson Surelab printeri - šobrīd vienīgo Latvijā.

Operators Roberts studijā strādā kopš tās dibināšanas. Strādājis par operatoru (laborantu) vēl tajos laikos, kad krāsainās fotogrāfijas izgatavoja ar rokām gandrīz pilnīgā tumsā, tieši tāpēc viņam ir sava stabila klientūra no lielo foto meistaru vidus "... ar tik niansētu krāsu izjūtu kā Robertam, domāju sacensties būs grūti...". Gunārs Binde, Māris Kundziņš, Valts Kleins, Aivars Drāznieks, Anda Krauze un daudzi citi ir uzticējuši viņam savu fotogrāfiju izgatavošanu.

Katru fotogrāfiju, kuru izgatavosiet pie mums, Roberts apstrādās Photoshop programmā. Un tā nav reklāma, par to Jūs reāli varat pārliecināties atnākot un uzticot izgatavot fotogrāfijas Robertam un vienalga vai tā būs 10x15, 20x30 ... vai 60x90cm (lielformāta fotogrāfija), rezultāts Jūs nepievils (izgatavos to labāko iespējamo no Jūsu faila).

Izgatavojam dažāda izmēra un formāta fotogrāfijas no visa veida datu nesējiem, izmantojot Epson fotolaboratoriju un augstākās kvalitātes izejmateriālus.

Profesionāla lielformāta krāsaino un melnbalto fotogrāfiju izdruka uz Epson fotoprintera.

Suvenīri – kāzām, jubilejām, dāvanām (personalizēti ar Jūsu foto vai tekstu) un prezentācijai.

Lai Jūsu fotogrāfijas labi izskatītos un būtu ērti parādīt draugiem, piedāvājam tās noformēt.

Veicam fotogrāfiju datorapstrādi, fotogrāfiju restaurāciju, dokumentu un fotogrāfiju kopēšanu, kā arī dažādus ar video apstrādi saistītus darbus.
Back to Top